USA Native Speaker - Valeria

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hi there,

I’m Valeria and I am a native American English speaker. I have been teaching English for the past 5 years and I still love what I do!

I’m originally from Florida. Lived in Sopot, Poland for four years. And now, I live in Denver, Colorado.However, I am still offering lessons via Skype or FaceTime.

Currently, I am offering lessons based on the student’s needs. Lessons include a wide range of topics, from everyday to business.

I teach different levels, including:

-Pre-intermediate / intermediate / upper-intermediate
-Pre-advanced / advanced
-Business English in private companies
-Exam courses: FCE, CAE, BEC, IELTS
-Conversation classes
-One-on-one special topic courses

Prices include:

-Conversation Classes 75zl per lesson / 700 per 10 lessons
-Grammar Classes 75zl per lesson / 712.50zl per 10 lessons
-Mix Classes 80zl per lesson / 760zl per 10 lessons
-Business English 85zl per lesson / 807.50zł per 10 lessons

I can also do voice recordings, paper editing, etc. If you have any inquiries or need further information, please feel free to contact me via email or phone (via What’sApp)!

Also, check out my website by googling "englishchitchat" or my FB page: EnglishChitChatviaSkype

Hope to talk to you soon!:)
Valeria

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2008 - aktualnie
Florida Gulf Coast University
Marketing/Advertising
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Z Valerią "skypowalismy" przez prawie 2 lata. Z przyczyn materialnych musiałem zawiesić zajęcia.
Szczerze polecam współpracę z V. !
Jest osobą bardzo, bardzo sympatyczną, otwartą, uśmiechniętą i przede wszystkim elastyczną. Często wypadały mi różne inne nagłe rzeczy do zrobienie i nie było z tym problemu.
No i najważniejsze, mój angielski i pewność siebie w komunikacji w tym języku poprawiła się.
Thank you V. !

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Pracuje z Valerią około 10 miesięcy, dzięki jej pomocy dużo swobodniej porozumiewam się językiem angielskim. Dodatków lekcje zawsze są pełne poczucia humoru.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Bardzo sympatyczna i profesjonalna. Do tego tryska pozytywną energią. Czujna podczas konwersacji. Wychwyci każdy drobny błąd i od razu go poprawi. To bardzo ważne bo w ten sposób przestaje się powielać te same błędy.

PS. She's nubmer one! ;-)

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Z Valerią uczę się języka angielskiego przez Skypa już od 2 lat, jest bardzo kontaktową, miłą, wesołą i zaangażowaną osobą, z którą można na każdy temat bardzo głęboko pokonwersować, jest bardzo elastyczna co do formy i treści zajęć, każde zajęcia są interesujące, szczerze polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2016

Bardzo miłe i ciekawe konwersacje z Valerią pomagają upłynnić sposób wypowiedzi, poszerzyć słownictwo i sprawiają, że używanie języka angielskiego przestaje stanowić problem. Szkoły językowe, do których wcześniej uczęszczałem nie dawały tyle ile rozmowa z native speakerem. Dodatkowo konwersacje przez Skype to idealne rozwiązanie dla kogoś kto nie ma za dużo wolnego czasu.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Valeria to bardzo ciepła i sympatyczna osoba, więc zajęcia z Nią nie mogą być ani nudne ani stresujące :)
Polecam każdemu!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Wspaniałe konwersacje w miłej atmosferze na bardzo ciekawe tematy - oto lekcje z Walerią. Polecam.

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Dzięki konwersacjom z Valeria poszerzyłem słownictwo i zyskałem swobodę wypowiedzi w języku Angielskim. Po kilku miesiącach lekcji przez Skype-a spotkania i służbowe rozmowy telefoniczne w tym języku przestały być dla mnie stresujące :). Gorąco polecam.

avatar
jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2015

W skrócie.
Po pierwsze primo: Wszystko co piszą ludzie poniżej jest prawdą.
Po drugie primo: Jeżeli masz tzw "blokadę mówienia" to odważ się i przyjdź na jedną, dwie lekcje. Valeria nie gryzie, a zobaczysz że warto.
I po trzecie primo multimo: Imałem się już różnych sposobów poprawienia mojego angielskiego "w mowie" i ten jest simply the best.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2015

Zacząłem pierwsze lekcje z Valerią ze względu na konieczność używania języka angielskiego w pracy. Przekonałem się, że native'a z doświadczeniem nie zastąpi żaden inny nauczyciel. Aktualnie Valeria uczy mnie i mojego syna, który w końcu zaczyna mówić po angielsku a nie tylko rozwiązywać zadania w szkole.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2015

witam, miałam już kilkanaście lekcji z Valerią, moim celem było nabranie obycia i swobody w mówieniu po angielskim, to pierwsze udało mi się właściwie osiągnąć po kilku pierwszych spotkaniach z Valerią a nad tym drugim cały czas pracujemy (nauka nowych słówek), ale dzięki jej otwartej postawie, miłej osobowości oraz chęci pomocy, nauka angielskiego to prawdziwa przyjemność! szczerze polecam naukę z Valerią, dzięki której można w sposób przyjemny i przystępny uczyć się angielskiego, rozmawiając na wiele ciekawych tematów!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Miałem już około 10 zajęć on-line (Skype). Zależało mi na poprawieniu swobody wypowiedzi, i widzę już pierwsze efekty. Rozmowa z Native Speaker'em to chyba najlepsza droga do "przełamania się". Do tego Valeria to szalenie sympatyczna, otwarta osoba. Każde zajęcia są ciekawe i czas szybko mija (przesyła mi interesujące artykuły, które potem omawiamy na zajęciach). Polecam taką formę zajęć i oczywiście polecam Valerię

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Lekcje z Valerką okazały się dla mnie strzałą w dziesiątkę :)
Dzięki jej pomocy w mojej pracy nie mam już obaw przed rozmową w języku angielskim.
Valerka jest bardzo miłą i pozytywną osobą, która z pewnością pomoże każdemu :)
Gorąco polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Uczyłem sie gramatyki angielskiej 20 lat temu w szkole średniej. Teraz chodzę na konwersacje do Valerii by porozmawiać z amerykanką. To juz jakieś 3-4 miesiące do czasu pierwszej lekcji i moja pewność siebie podczas rozmowy z amerykanami w pracy jest dużo, dużo większa. Na poczatku ledwo ich rozumiałem a teraz rozmowy są całkiem płynne.
Podczas lekcji można się zrelaxować rozmawiając w na codzienne tematy ale nie tylko bo wyksztalcenie ekonomiczne i marketingowe Valerii zdecydowanie zwieksza ilość tematów do rozmowy.

Zdecydowanie polecam jej lekcje osobom ktore chca poćwiczyć rozmowę z amerykanami i wykorzystywać w pracy nabyte na nich umiejętności.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Moja córka uczyła się angielskiego kilka lat ale dopiero kontakt z Valerią przyczynił się do tego , że moje dziecko powiedziało:" Mamo już rozumiem czasy". Nie wiem co ta Drobna Kobietka robi ale mimo tego , że nie powiedziała ani słowa po polsku moja córka zrozumiała gramatykę angielską. Gorąco polecam!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.